Официальный сайт Международного фестиваля искусств "Гоголь-фэнтези"им.Рудого Панька.

Ten
Flag_en Flag_ua
Tbl_line
 


Konkurs_ru_RU
Tbl_line
Tr_b
Tbl_line
Author_ru_RU
Tbl_line


Rabot_ru_RU
Tbl_line
Иллюстрации Tr_b
Живопись Tr_b
Графика Tr_b
Художественное фото Tr_b
Прикладное творчество и мастерские Tr_b
Карикатура Tr_b
Шаржи 2014 Tr_b
Скульптура Владимира Цепляева Tr_b
Конкурсные работы Tr_b

Литературная страница сайта art-krug.com

Литературный конкурс Конкурсные работы Конкурс иллюстраций

Новости

 18.04. Просим авторов рассказов сборника "Гоголь-фентези"2014 ( http://art-krug.com/Literatura/show/id/28 ) прислать свое фото, контакты и творческую биографию до 15.05.2015

 

 

Подовження Vі Міжнародного конкурсу літератури "Мертві души проти живих".

На привеликий жаль вимушені констатувати, що прийшла на розгляд мала кількість конкурсних робіт по вказаній темі. Тому журі вимушене вибрати малу кількість оповідань, які на його думку гідні продовжити участь в конкурсі. Заявлена конкурсна тема виявилася, мабуть, настільки гострою, що необхідний певний час для осмислення поточних подій. Ми, звичайно, маємо на увазі розвиток в Україні революційних процесів, дія внутрішньої контрреволюції за підтримки путинського шовінистичного режиму, пряму військову агресію російської армії . Саме тому ми вирішили подовжити прийом оповідань до 1 лютого 2015р., з підведенням підсумків 1 квітня 2015р.

15 квітня ми отримали фотографію володаря Гран-прі V міжнародного конкурсу літератури "Гоголь-фентезі" 2013 Влади Ладної за першокласне оповідання "Своравна". Поздоровляємо, Влада!
Влада Ладна з підсумковою літературною збіркою "Гоголь-феентезі" 2013.


Чекаємо Ваші оповідання на конкурс в 2014р. 

7 квітня 

У Херсонській обласній науковій бібліотеці ім.Олеся Гончаря відбулася презентація підсумкової літературної збірки з ілюстраціями "Гоголь-фентезі" 2013. Презентація пройшла на тлі ілюстрацій художника Олександра Теплякова до конкурсних оповідань.

 

Йому був вручений Гран-прі міжнародного конкурсу ілюстраторів "Рудий Панько" та авторський примірник збірки.


 

 

1 квітня пройшла чудова презентація книги "Гоголь-фентезі"2013 та відбулось нагородження призерів конкурсу в рамках проекту творчих конкурсів. Дитячий конкурс під назвою "ФантФест" став новим нашим проектом разом із Херсонською обласною дитячою бібліотекою під керівництвом директора бібліотеки та голови журі Анни Бардашевської, за участі члена журі Надії Звягінцевої та багатьох інших.


У різних вікових групах діти отримали подарунки та дипломи, а також літературні збірки дорослого конкурсу. Гран-прі (статуетка Рудий Панко) був присуджений Анастасії Кондратенко з м. Херсон. Її оповідання ввійшло в дорослу збірку. Буде оголошена найближчим часом нова тема літературного конкурсу в віці від 12 до 21 років.

1.04. Поздоровляємо усіх друзів проекту "Гоголь-фентезі"!
З Днем народження М.В.Гоголя!
З 1 квітня та початком VI міжнародного літературного конкурсу і конкурсу ілюстрацій 2014 року. Перші конкурсні оповідання вже на Літературній сторінці сайту!
З виходом у Світ п'ятої збірки конкурсу літератури/ілюстрацій "Гоголь-фентезі" 2013! Авторські екземпляри вже розіслані. Можна замовляти книгу вже зараз!

 1.02.2014р. VI Міжнародний конкурс "Гоголь - фентезі" 2014 з темою "Мертві душі проти живих"

Коли Великий Микола Васильович Гоголь створював своїх фантастичних героїв милої його серцю України; він і представити не міг, що його Мертві душі з другорядних персонажів Херсонської губернії стануть мертвими душами, які володарюватимуть в Україні. Для сучасних мертвих душ нічого не коштує, не лише розікрасти усю країну, але й втопити благодатну Україну в крові. Сучасні мертві душі, які насправді не мають ні Батьківщини, ні національності, - готові залишити в "живих" тільки тих, хто навіть не думатиме про Свободу, Рівність та Братерство.
І саме за таке відчуття Щастя Свободи виступає Жива частина всіх національностей України проти тиранії мертвих.
Але уся історія Людства показала, що тирани не довговічні. Так що гітлери, муссоліні, януковичі, пол поти, путіни, каддафі, лукашенки і подібні до них, врешті-решт, безславно закінчують своє існування.
А країни і народи йдуть далі.
Слава Україні!

Міжнародне журі "Гоголь-фентезі" 2014/формується

1. Сергій Тарасов (м.Минськ, Бєларусь). Письменник, вчений.

2. Мир-Теймур Мамедов (м.Баку, Азербайджан). Художник, скульптор.

3. Рене Маорі (м.Лод, Ізраїль). Журналіст, письменник.

4. Спів-голова журі Атанас Славов (м. Софія, Болгарія). Письменник, художник, вчений.

5. Голова журі Валерій Кругов (м.Херсон, Україна). Художник, журналіст.

 

1.02. Результати V Міжнародного конкурсу літератури та ілюстрацій "Гоголь-фентезі" 2013
Всього на конкурс надійшло 123 оповідання, 16 сценаріїв та 15 ілюстрацій за кращими конкурсними оповіданнями літературного конкурсу з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Ізраїлю, Канади.

У дитячій секції літературного конкурсу під назвою"ФанФест" взяло участь 16 дітей у віці від 15 до 21 року."ФанФест" спільно організували з Херсонською обласною дитячою бібліотекою. Голова журі, директор Херсонської обласної дитячої бібліотеки Ганна Іванівна Бардашевська та журі, до якого увійшли Мирослава Замойская, письменниця (Львів, Україна), Надія Звягинцева, поетеса (Херсон,Україна) визначили переможця. Нею стала Анастасія Кондратенко з Херсона за оповідання "Без хвоста, ти человек".

Міжнародне журі літературного конкурсу і конкурсу ілюстрацій під головуванням Атанаса П.Славова (Софія,Болгарія) і Валерій Кругова (Херсон, Україна); у складі Сергія Тарасова (Мінськ, Білорусь), Мир Теймура Мамедова (Баку, Азербайджан)
Руслана Асланзаде (Баку, Азербайджан) прийняло рішення опублікувати в підсумковій збірці 6 оповідань :
- "Кулепуп", Сергій Мисько. Кіровоград, Україна.
- "Аникій, чоловік Насті", Іван Данильченко, с.Марковка, Луганська обл. Україна.
- "Ліфт", Лариса Ратич. Призчитацьких симпатій. Санкт Петербург, Росія.
- "Копалина", Олександр Богурдович. Санкт Петербург,Росія.
- "Паралельні світи", Дмитро Воронин. с.Тишино,Калинінградська обл.., Росія.
- "Сварог", Влада Ладная. Санкт Петербург, Росія.
- "Без хвоста, ти людина". Анастасія Кондратенко. Херсон,Україна.
- оповідання "Помідори - блакитні, телята - з крилами" гостя фестивалю Мартіна Петкова (Софія, Болгарія).

та конкурсні ілюстрації художників :
- Аліси Перкмини ( Н.Челны, Росія).
- Миколи Кузьменко і Олександра Теплякова (Херсон, Україна).

Нажаль, ті сценарії, які булт надіслані на конкурс пе вітповідали рівню, щоб бути надрукованими в підсумковій збірці «Гоголь-фентезі»2013

Володарі Гран-прі літературного конкурсу і конкурсу ілюстрацій будуть оголошені в книзі "Гоголь-фентезі"2013 після її розсилки, в "Новинах" на сайті конкурсів. А також під час проведення презентаційних заходів в Херсонському педагогічному університеті, Обласній бібліотеці ім.О.Гончара та в Херсонській обласній дитячій бібліотеці, які заплановані на період з 1 по 3 квітня. Там же буде оголошена нова тема літературного конкурсу "Гоголь-фентезі" 2014.

 

3.02 Велике прохання авторам конкурсних оповідань збірки "Гоголь-фентезі" 2013 надіслати фото (до 2МВ) та творчу біографію для збірки. А також контактні дані, адресу для пересилки збірки. Якщо ви раніше вже це зробили, продублюйте будь ласка. Оскільки не всі фото гарної якості:
Аникій, чоловік Насті.
Своравна
Кулепуп
Паралельні світи
Ископаемое
Ліфт
на Е-м: info@art - krug.com
2.02 Результати V Міжнародного конкурсу ілюстраторів "Гоголь-фентезі" 2013
У підсумковій збірці "Гоголь-фентезі" 2013 будуть опубліковані ілюстрації художників : Миколи Кузьменко, Олександра Теплякова (Україна), Аліси Перкміні (Росія).
Володар Гран-прі конкурсу буде оголошений в самій збірці.
Прохання авторів ілюстрацій наліслати свої творчі біографії і особисте фото для публікації у збірці. Повідомте будь ласка свої контакти для пересилки збірки.

7.01. Підсумки V Міжнародного конкурсу ілюстраторів "Гоголь-фентезі"2013 будуть оголошені до кінця січня 2014 року.

Шановні конкурсанти!

Поздоровляємо із закінченням V Міжнародного літературного конкурсу "Гоголь-фентезі" 2013.

Почалася активна фаза Міжнародного конкурсу ілюстраторів по творах збірки. Голосуйте за кращі ілюстрації. 

Триває 1 міжнародний дитячий літературний конкурс. Найкраще оповідання дитячого  конкурсу буде надруковано у збірці "Гоголь-фентезі" 2013. Успіхів усім! 

Велике прохання авторам оповідань збірки, надіслати творчу біографію та своє фото для збірки.

 

Представляємо список оповідань, відібраних членами міжнародного журі для підсумкової  літературної збірки "Гоголь-фентезі" 2013 :
"Аникий, муж Насти" - Данильченко І. Україна.
"Кулепуп" - Мисько С. Україна.
"Сваровна" - Влада Ладная. Росія.
"Параллельные миры" - Воронін Дмитро. Росія.
"Ископаемое" - Богурдович Олександр. Росія.
"Ліфт" - Ратич Лариса. Росія.
Як і в попередні роки, володар Гран-прі конкурсу буде оголошений в самій збірці.  Приз читацьких симпатій присуджується Ратич Ларисі, м.Санкт-Петербург,Росія

 

 

 23.10.13 Шановні конкурсанти! Закінчився перший етап конкурсу, коли читачі конкурсних оповідань їх оцінювали. З цієї мити почнеться робота журі – другий етап визначення конкурсних оповідань, які увійдуть до збірки "Гоголь-фентезі"2013.  Успіхів всім в творчості!  В січні 2014 року буде оголошена тема наступного конкурсного року «Гоголь-фентезі»2014. Запрошуємо всіх до участі в конкурсі!         Лифт– 74,  Параллельные миры –71                   Ископаемое –68                                               Кулепуп – 62                                                     Аникий, муж Насти – 52                                     Своравна – 46                                               Ночной визитер – 45                                         Одесская прилипала –45                                   Трамвай желаний – 42                                       Святочное гадание – 40                                     Посвященные - 35                                            Последняя страница осени – 29                                                   Возвращение – 29                                                                     Усы – 27                                                                                 Семма – 25                                                                              И была мечта – 25                                                                    Ода байкеру – 21                                                                       Лінія фронту – 20                                                                    Азартный ассистент или полоса везения - 18                   Двойные тени -17                                                                      Синоптик - 15                                                                        Агнец алтаря науки - 9                                                               За неделю до старта - 8                                      Друзі, ми друкуємо оголошення на прохання нашого друга-лауреата "Гоголь-фентезі" 2009-2010 Олексія Фоміна. Тепер він редактор видавництва АСТ/Москва:

 

"Шановні автори! Якщо ви хочете спробувати опублікувати свої фантастичні романи у видавництві АСТ/на російській мові/, надсилайте рукописи за адресою: larina@astrel.ru(для Олексія Фоміна) 
Вимоги до рукопису: об'єм не менше 12,5 а. л., постапокаліпсис, час дії - найближче майбутнє(5- 20 років). Рукопис повинен знаходитися в прикріпленому файлі, на початку рукопису Ваш эл. адреса і ПІБ. У окремому файлі також повинна міститися творча біографія"

 

7липня

 

З 5 по 7 липня 2013г. у Миколаївській області на запрошення організатора Василя Юдова міжнародного Всеукраїнського конкурсу української гуморески "Василя Купала" до складу жюрі, взяв участь директор фестивалю мистецтв "Гоголь-фентезі" Валерій Кругов.
6 липня відбувся конкурс в якому взяли участь 18 виконавців з усієї України. Працює журі конкурсу під Головуванням Пономаренко Анатолія Несторовича (Лауреат Державної Шевченківської премії, Герой України). В журі конкурсі ввійшли: Галина Фесюк (письменниця), Тетяна Мілевська (поетеса), Василь Кузан (поет-лірик, автор багатьох пісень), Ярослав Чорногуз (кобзар, письменник, поет).   Переможцем конкурсу став Іван Кешеля із м.Мукачево, який отримав Гран-прі конкурсу "Золотий гудзик" в ДК с.Семенівки.                                       5 липня. Учасники конкурсу і члени журі побували на екскурсії на річці Південний Буг.                                   

 

7 червня. Книга у руках художниці-дизайнера Надії Киз'юрової (м.Сиктивкар,Росія)-переможця IV Міжнародного конкурсу ілюстраторів "Гоголь-фентезі" - за серію ілюстрацій та обкладинку збірки.

 

Поздоровляємо!

 

1 травня. Багаторазовий призер конкурсу ілюстраторів Аліса Перкміні з книгою "Гоголь-фентезі"2012 (м.Набережні Човни,Росія).

 

1 квітня пройшла не зовсім звичайна презентація збірки "Гоголь-фентезі" 2012 в Херсонській обласній бібліотеці для дітей. Детальніше на Головній сторінці сайту в "Новинах".

 

29 березня в Полтавському художньому музеї у рамках фестивалю "Світ Гоголя"; пройшла презентація літературної збірки "Гоголь-фентезі" 2012. Детальніше на Головній сторінці - в "Новинах".На фото - виступ члена журі літературного конкурсу, редактора херсонського літературного альманаха Надії Звягінцева. Праворуч  -Ольга Курчакова (Директор Полтавського художнього музею).

 

13.03. 2013 підписана до друку підсумкова літературна збірка з ілюстраціями "Гоголь-фентезі" 2012. В збірці: 12 оповідань - 12 авторів з України, Росії, Азербайджану : 3 твори українською мовою, інші на російській. Автор обкладинки - Надія Киз'юрова(м.Сиктивкар, Росія). Наклад 500 прим.,м'яка ламінована обкладинка.   

   

16.02. В херсонській газеті "Новий день" опубліковано інтерв'ю з письменником-фантастом, Головою міжнародного журі конкурсу кіносценаріїв "Подорож у Просторі та Часі. У майбутнє!" у рамках конкурсів "Гоголь-фентезі" 2013 - Атанасом П.Славовим (Софія, Болгария) http://www.newday.kherson.ua/component/content/article/5-kultura/1266-u-avangardi-ljudskogo-duhu.html?directory=1

13.02.Склад Національних журі України, Болгарії, Азербайджану, Білорусі; у номінації конкурсу кіносценаріїв "Подорож у Просторі та Часі. В майбутнє"!. ( Повний список країн -участниць буде опублікований до кінця лютого).

Голова Міжнародного журі письменник-фантаст Атанас П.Славов(Софія, Болгарія). Спів-голова журі, художник, організатор конкурсу Кругов В.О.(Херсон, Україна). Члени Національних журі.

Україна. Голова журі. Богуш Е. Є./письменник, драматург./Київ. Гаєвський В.А. письменник-фантаст, президент Клубу фантастів Криму. Ганна Дао письменник-фантаст редактор альманаху "Фанданго".             Болгарія Голова журі Атанас П.Славов/письменник-фантаст, редактор щорічника "ФАНТАSTIKA"./Софія. Члени журі : Вал Тодоров/письменник-фантаст, кінорежисер./Тампа, США. Іван Ходжиєв/ письменник-фантаст.           Азербайджан Голова журі Мир Теймур Мамедов. Художник,керамист,вченый./Баку. Шаміль Алієв, режисер.Рахіб Азері прес-секретар ГІАЗ "Ічерішехер" . Наталя Гараханова /фантаст, директор та редактор Клубу Фантастики Баку. 

Білорусь. Голова журі. Тарасов С.В. /Учений, письменник-фантаст, сценаріст, телеведучий./ Мінськ. Члени журі : Дмитроченко В.В. директор телекомпанії "Демарш-фільм", продюсер. Трахименок С.А.драматург, сценаріст. Гальперович Н.Я.Поет, прозаїк, публіцист

 

13 лютого розпочався V Міжнародний літературний конкурс "Гоголь-фентезі"2013.
На сайті - перше конкурсне оповаідання:

 

26.01. На конгресі фантастів, що пройшов в Херсоні з 5 по 8 січня одноголосно Головою міжнародного журі конкурсу у рамках фестивалю мистецтв "Гоголь-фентезі" 2013 був обраний Атанас П.Славов (Софія, Болгарія). Нині сформовані склади Національних журі : Болгарії, Білорусі, Азербайджану, України. Сподіваємося завершити процес формування до початку прийому конкурсних робіт-13.02.2013. До журі входять письменники-фантасти, сценаристи, режисери, актори, продюсери.

10.01. Відео про прес-конференцію конгресу ви зможете подивитись тут: http://www.youtube.com/watch?v=zOBsEiHFZWE 

 

09.01.Фотозвіт про I Міжнародний конгрес фантастів "Затерянный мир"в Херсоні та відеовиступ письменника-фантаста Атанаса П.Славова на прес-конференції ви зможете подивитись по посиланню:
1) фотоальбом на "Фейсбук": 

 

08.01. Подарунок письменника - фантаста Атанаса П.Славова/Софія, Болгарія - Міжнародному фестивалю "Гоголь-фентезі".

 

05.01.2013 р. Перші учасники I Міжнародного конгресу фантастів "Затерянный мир".
Фотографія на пам'ять, зправа: 
Юрій Палічев -Голова Правління Херсонської міської громадської організації "Болгари Херсона";
Атанас Петков Славов, письменник-фантаст;Софія, Болгарія;
Едуард Богуш - письменник, сценарист; Київ/Україна;
Валерій Кругов - організатор I Міжнародного конгресу фантастів "Заатерянный мир" в Херсоні.
 

 

07.12. Всі новини по організації I Міжнародного конгресу фантастів :http://art-krug.com/News/show   Программа конгресу нижче на цій сторінці. 

Прес-реліз. 

I Міжнародний конгрес фантастів "Затерянный мир» " є фінальним заходом IV Міжнародного фестивалю мистецтв / творчих конкурсів "Гоголь-фентезі".

 

У творчому конкурсі паралельно проходять: літературний конкурс і за оповіданнями літературного - конкурс ілюстраторів. У міжнародному журі конкурсів, театральні режисери Херсона (Олександр Книга), Полтави (Богдан Чернявський), Санкт-Петербургу (Вадим Романов); тому є домовленість про постановку кращих оповідань на сцені театрів. Крім того на конгресі буде оголошено про введення нової конкурсної номінації -конкурс сценаріїв фантастичних короткометражних фільмів "Гоголь-фентезі".
Метою проведення конгресу є встановлення творчих зв'язків між Авторами різних країн, створення і просування спільних проектів.
За 4 роки існування проекту "Гоголь-фентезі" в різних конкурсах (для письменників, художників, художників-карикатуристів) взяли участь більше 3000 авторів з 72 країн. За результатами конкурсів видано 3 літературних збірки з кращими конкурсними ілюстраціями, 2 каталоги карикатури "Футбол об'єднує нас" 2010 та 2012 до ЄВРО -2012. У каталогах - 178 карикатур найталановитіших професійних художників з 40 країн. У міжнародному журі брали участь видатні професіонали з України, Росії, Канади, Румунії. В процесі проведення літературного конкурсу "Гоголь-фентезі" складається особливий напрям, який об'єднує фантастику, фентезі (не у класичному розумінні, що базується на середньовіччі; а на основі історії, культури , менталітету різних народів). При цьому кращі твори конкурсу "приправлені" сатирою, гумором; гоголевским колоритом. Фактично це вже не класична фантастика або фентезі, а "Гоголь-фентезі"! 
У конгресі візьмуть участь письменники- фантасти:
Едуард Богуш з України, письменник-драматург у тому числі в жанрах фантастики та фентезі, лауреат "Гоголь-фентезі" 2011, багатократний призер літературного конкурсу "Коронація слова";
Атанас Петков Славов з Болгарії. Зачинатель болгарської фантастики. Голова Спілки болгарских фантастов "Тера Фантазія"; 
Сергій Тарасов з Білорусі, письменник і автор телепередач про науку та культуру на телебаченні;
Валерій Верховський - "Український Р.Шеклі" автор кращої в Україні 2011 р. збірки фантастичних оповідань "Ера електрики" за версією проекту "Гоголь-фентезі". 
Запрошений польський письменник Анджей Сапковський що написав сагу «Відьмак».
Художники в жанрі фантастики :
Мамедов Мір Теймур Ібрагім огли - з Азербайджану. Член Союзу художників Азербайджану і Почесний член Союзу художників Грузії.
Тищенко Геннадій з Росії який малював в 80і роки знамениті "космічні" обкладинки журналу "Техніки молоді". Запрошений Директор інституту підводних досліджень Міністерства культури України, мандрівник і письменник - Сергій Воронов.
Запрошені письменники - фантасти та художники і з інших країн..
Організатори I Міжнародного конгресу фантастів "Затерянный мир"
Міжнародний фестиваль мистецтв / творчих конкурсів "Гоголь-фентезі"; 
Херсонське управління культури і туризму; 
Полтавський міжнародний конкурс-виставка "Карлюка" ;
Суспільство болгарських фантастів "Затерянный мир";
Міська спілка "Болгари Херсона";
Готельно - оздоровчий комплекс "Затерянный мирт";
Херсонський музично-драматичний театр ім.М.Куліша; 
Херсонська обласна бібліотека для дітей;

 

 

Оргкомітет: http://art -krug.com/News/show 
Контакти: Site: www.art - krug.com Кругов Валерій Олександрович
Реєстрація учасників та журналістів E - mail: info@art -krug.com до 20 грудня.
Умови: http://art - krug.com/Content/show/page/reklama

 

 01.12.2013. В прес-конференції на I Міжнародному конгресі фантастів "Затерянный мир"  06.01.2013 р. візьмуть участь члени Оргкомітету конгресу фантастів "Затерянный мир" від своїх країн:

  Кругов Валерій / Херсон, Україна - організатор I Міжнародного конгресу фантастів "Затерянный мир" і міжнародного фестивалю мистецтв "Гоголь-фентезі". Голова Оргкомитету конгресу фантастів "Затеряный мир";

  Мамедов Мир Теймур Ібрагим огли / Баку, Азербайджан. Член Союзу художників Азербайджану, почесний член Союзу художників Грузії. Ім'я Теймура внесено в Міжнародний каталог "Керамисти світу". Удостоєний звання "Посол світу". З 2013 р. запрошений до складу жюрі V Міжнародного конкурсу ілюстраторів "Гоголь-фентезі" 2013, Член Оргкомітету конгресу фантастів від Азербайджану.

 

  Богуш Олександр /Київ, Україна - лауреат III міжнародного літературного конкурсу "Гоголь-фентезі" 2010, неодноразовий призер літературного конкурсу "Коронація слова" та член Жюрі конкурсу "Коронація слова" - 2011 р.;
  Атанас Петков Славов / Софія, Болгарія. Письменник - фантаст (автор 11 новел та оповідань, роману "Психопрограмирований"; перекладач, дослідник фантастики, прозаїк, співробітник центру досліджень глобальних систем, засновник Клубу прогностики та фантастики ім. Івана Єфремова. Автор більше 50 статей про літературу, кіно, живопис, музику. Активіст світового фендома.Укладач журналу англійською мовою, який в Гаазі отримав премію професійних фантастів World SF "Carel" за якість перекладів і диплом за зміцнення зв'язків між культурами "ORHIA".Організатор першої болгарської виставки художників - фантастів. З 2000г. видавець і автор фензина "Фентернет".  Член оргкомітету конгресу фантастів від Болгарії.

 

20.11.

Програма I Міжнародного конгресу фантастів
"Затерянный мир"".
5 січня День заїзду. 
6 січня 
1. 10.00 - 11.00 Прес-конференція/ в Херсонській обласній бібліотеці для дітей: 
а) виступи організаторів фестивалю і гостей фестивалю, членів міжнародного Організаційного комітету конгресу;
б) підведення підсумків творчих конкурсів літературного конкурсу і конкурсу ілюстраторів "Гоголь-фентезі" 2012; 
в) відкриття нового конкурсного року : тема, номінації, умови, призи;
д) введення нової конкурсної номінації - конкурс кіносценаріїв короткометражних фільмів "Гоголь-фентезі".
2. 11.00 - 12.30 Круглий стіл "Розвиток фантастики і фентезі"/ в Херсонській обласній бібліотеці для дітей:
а) виступ учасників конгресу;
б) презентація нових видань;
в) семінар "Авторське право".
3. 15.00 - 16.00 Гоголевські читання учасників конгресу : творів Н.В.Гоголя та уривків з творів участников./ Драмтеатр ім.Н.Куліша.Бейджу можна буде отримати з 4 січня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей.

 

Для заявки на абонемент, після передплати, необхідно на адресу: info@art-krug.com
направити скан квитанції про сплату, особисте фото хорошої якості, прізвище, ім'я. 

 

 

Поздоровляємо лауреатів IV Міжнародного літературного конкурсу "Гоголь-фентезі" 2012!
Дякуємо усім Авторам, тих, що взяли участь в конкурсі. І незабувайте, що конкурс для лауреатів триває, оскільки триває конкурс ілюстраторів. Ваша думка і голосування за ілюстрації ДУЖЕ важлива!
Прохання Авторам-лауреатам надіслати для видання у збірці до 1 грудня 2012г.:
1.Назва вашого оповідання. 
2.Особисте фото, з урахуванням того, що воно буде ч/б при друку.
3.Коротку творчу біографію /за бажанням.
Lit_ru_RU
Tbl_line
Tr_b

Ссылки
Фестивальные игры
Партнер+
Rambler's Top100
© 2008 art-krug.com art-krug