Официальный сайт Международного фестиваля искусств "Гоголь-фэнтези"им.Рудого Панька.

Ten
Flag_en Flag_ua
Tbl_line
 


Konkurs_ru_RU
Tbl_line
Tr_b
Tbl_line
Author_ru_RU
Tbl_line


Rabot_ru_RU
Tbl_line
Иллюстрации Tr_b
Живопись Tr_b
Графика Tr_b
Художественное фото Tr_b
Прикладное творчество и мастерские Tr_b
Карикатура Tr_b
Шаржи 2014 Tr_b
Скульптура Владимира Цепляева Tr_b
Конкурсные работы Tr_b

Новости

Підсумки III Міжнародного дитячого літературного конкурсу "ФантФест" 2016

Метою конкурсу є розвиток літературних здібностей дітей та молоді.
Конкурс проводився з 1 вересня 2015 по 15 березня 2016. У конкурсі брали участь учні загальноосвітніх шкіл, молодь віком до 21 року. Твори у жанрі фентезі та фантастики були подані учасниками у формах: казка, оповідання, новела, уривок (глава) з повісті чи роману. Цілком реальні історії поєднувались у творах з елементами казки, легенди, фантастичними подіями та істотами.
У конкурсі взяв участь 51 автор-початківець з багатьох міст України, а саме з Полтави, Харкова, Тернополя, Вінниці, Кіровограду, з Донецької, Одеської та Київської областей, та навіть з м. Магнітогорська (Росія), і звичайно ж - із Херсону та Херсонської області (особливо активними виявились юні автори з Білозерського району та з м. Каховки).
Приємним сюрпризом для учасників цьогорічного «ФантФесту» став приїзд до Херсону постійного учасника журі конкурсу Мирослави Замойської, добре відомої українському читачеві за літературним псевдонімом - Дара Корній, автора кількох надзвичайно популярних романів, створених саме в жанрі фентезі.
Журі конкурсу було вражене високим рівнем творів, поданих на конкурс, тож визначило, окрім 6 переможців (І.ІІ та ІІІ місце у двох вікових категоріях) та Гран-прі, також 9 призерів у окремих номінаціях, які під час свята отримали дипломи і призи.
За умовами конкурсу, окрім «суддівства» журі, відбувалося ще й голосування за кращий, на думку читачів, конкурсний твір.

Призи конкурсу: статуетка ручної роботи «Рудий Панько» («Гран-прі», авторська робота народної майстрині Ірини Сєргєєвої), книги у жанрі фантастики та фентезі.

Журі конкурсу «ФантФест»2016:
Марущак Анатолій - директор НВО «Скіфія», заслужений журналіст України, голова журі ;
Звягінцева Надія  - завідуюча відділом бібліотечного прогнозування та інновацій Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, модератор проекту та секретар журі;
Бардашевська Анна  - директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, заслужений працівник культури України;
Кругов Валерій  - художник, журналіст, директор міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі імені Рудого Панька»;
Дара Корній - українська письменниця-прозаїк, неодноразовий лауреат премії "Гоголь-фентезі"2009 та «Коронація слова»2010-2011

Всього 51 робота. Номінації:

1) "Філософська спрямованість твору" Ковальчук Олександр, Вінниця
2) "Найкраща детективна історія" Юлия Июльская, Магнітогорськ, Росія
3) "Казкові літературні традиції" Пахомова Ірина, Котовськ, Одеська область
4) "Екологічна спрямованість твору" Баранчук Артем, Кіровоград
5) "Вдале гостросюжетне оповідання" Полторацька Поліна, Херсон,
6) "Втілення мотивів українського фольклору" Валентина Нетребич, Херсон
7) "Яскрава візуальна презентація твору" Ястрєбова Валерія, Херсон
8) "Гуманістична спрямованість твору" Фролова Яна, Херсон "Сіла віри"
9) "Найорігінальнійший задум твору" Марія Юдіна, Херсон, "Сказка про трюфелят и страну Трюфелинию" Ц
Це наймолодший учасник конкурсу 10 років - в її творі подружилися трюфелі-цукерки та трюфелі-гриби.

3 місце:
1) Надарая Крістина, 14 років, село Степанівна Херсон "Країна мрій"
2) Шелегон Елеонора, 15 років, місто Херсон, ЗОШ № 50 "Термиус"

2 місце
1) Косянчук Надія, 14 років, Тернопільська гімназія ім.І.Франка
2) Кураян Каріна, 17 років, Херсон, ХАЛ ім. О.Мішукова "Пригоди Мібо"

1 місце
Козак Марія - учениця 6 классу Велетенської ЗОШ Білозерського району за казку "Пес та Дельфін".
Софія Матвійчук - учениця 11 класу Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Києво-Святошинського району Київської області за оповідання "Надія"

Гран-Прі

Мазоренко Марія, Харьков. за оповідання " Моя бабуся, старша моя нене"

 


ФантФест

089c702cdd7af457104c805c23615448

ХЕРСОН

В рамках Международного фестиваля искусств/творческих конкурсов "Гоголь-фентези" совместно с Областной детской библиотекой проведен 3й детский литературный конкурс "ФантФест". Читать и голосовать можно здесь на сайте библиотеки

 

ПОЛТАВА-ХЕРСОН 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Вже стало доброю традицією, що в Полтаві щорічно 1 квітня у Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) ім. М.Ярошенка проводиться Міжнародна виставка-конкурс карикатур «Карлюка». За 15 років проведення виставка досягла високого рівня і викликала чималий резонанс у колах міжнародної громадськості, пов'язаних з гумором і карикатурою.

В рамках конкурсу були організовані персональні виставки відомих графіків і художників-карикатуристів світового рівня. Крім цього, проводились виставки провідних арт-салонів гумору з Великобританії, Сербії, Болгарії , Польщі, Росії, Бразилії - носіїв справжнього іскрометного гумору. 
1 квітня 2016 року о 15.00 год. у великій виставковій залі галереї мистецтв спільно з фестивалем мистецтв «Гоголь-фентезі» традиційно відбудеться відкриття Фестивалю гумору «Карлюка-2016». Будуть представлені експозиція карикатуристів Словаччини (арт-центр м. Прешов, Словаччина, організатор Петер Разус за підтримки уряду Словаччини), виставка відкритогоУкраїнського конкурсу «Перемогли гітлера - здолаємо й путлера !», персональна виставка переможця цієї виставки Віктора Богорада (С.-Петербург , Росія) і карикатуриста В'ячеслава Шилова(С.-Петербург , Росія). 
У програму відкриття фестивалю гумору «Карлюка-2016» включені виступ міского духового оркестру «Полтава» з програмою «Музиканти посміхаються» та концерт театру поезії та пісні «Надежды маленький оркестрик». Фестиваль гумору проходить за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради та управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

З повагою ! 

Михайло Шлафер                            Валерій Кругов
Організатор міжнародного  Організатор міжнародного
конкурсу-виставки «Карлюка»    фестивалю мистецтв
                                               «Гоголь-фентезі»

 


Сотрудничество с редакцией журнала "Войско Украины".

http://viysko.com.ua/journal-online/valerij-krugov-polity-chna-kary-katura-proshtry-kuye-osy-kovy-m-kilkom-sertse-terory-sta/   

 


К Новому году издан итоговый каталог карикатуры "Тоталитаризм"2015

Ec93440ea9375fa77c705cb634cd7264

3-й Международный конкурс был посвящен новому этапу Украинской революции и борьбе украинского народа с внешней агрессией со стороны России. В том числе и с помощью тотальной антиукраинской пропаганды. Эта пропаганда стала настоящим инструментом войны в руках последователей Геббельса, только теперь на почве реваншизма тоталитарной путинской власти. В каталоге 79 карикатур конкурсантов и членов жюри из 26 стран мира. Выставка проведена в Полтаве в Художественной галерее при активном участии художника, организатора конкурсов карикатуры посвященных Н.В. Гоголю Михаила Шлафера.

 

 

 Lit_ru_RU
Tbl_line
Tr_b

Ссылки
Фестивальные игры
Партнер+


.cartooncenter.net

Rambler's Top100
© 2008 art-krug.com art-krug